Bize Ulaşın

Ascensia Diyabet Ürünleri A.Ş.

Gürsel mah. İmrahor Cad. No:29
Premier Kampüs Ofis
A Blok K:3 D: 103 PK:34400
Kağıthane / İstanbul

Tel: (0212) 892 76 89
Fax: (0212) 892 78 82

Email: diyabet@ascensia.com
www.diyabetnedir.ascensia.com

Ascensia Diyabet Ürünleri

0800 211 00 15 - Sabit Hatlardan Aranan Ücretsiz Danışma Hattı

0850 433 44 15 – Cep Telefonlarından Aranan Danışma Hattı

Çalışma saatlerimiz İş Günleri 08.00-17.00 arasındadır.

"Size her zaman yardımcı olmak isteriz.

Ascensia Diabetes Care, Diyabetliler ve Sağlık Profesyonelleri için kapsamlı Müşteri Desteği sunmaktadır.

Ürün Yan Etki/Advers Reaksiyon Bildirimi: Ürünlerimiz ile ilgili yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0 212 892 76 89 numaralı telefondan veya diyabet@ascensia.com adresinden Ascensia Diyabet Ürünleri'ne ulaşabilirsiniz.

Ürün Kalite Şikayeti Bildirimi: Ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca kalite şikayeti bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0 212 892 76 89 numaralı telefondan veya diyabet@ascensia.com adresinden Ascensia Diyabet Ürünleri'ne ulaşabilirsiniz.

Medikal Bilgi Talebi: Ürünlerimiz ile ilgili tıbbi sorularınızı, formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Ayrıca medikal bilgi talebiniz ile ilgili acil durumlarda 0 212 892 76 89 numaralı telefondan veya diyabet@ascensia.com adresinden Ascensia Diyabet Ürünleri'ne ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı:
Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır.
Açıklamalar:

  • Yan etki/advers reaksiyon veya kalite şikayeti ile ilgili bildirimler, yasal zorunluluklar gereği, halk sağlığını korumaya fayda sağlamak amacı ile toplanmaktadır.
  • Yan etki/advers reaksiyon veya kalite şikayeti ile ilgili bildirimlerin takibi sırasında, daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla, iletişim bilgileriniz kullanılarak size geri dönüş yapılabilir.
  • Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ya da e-posta adresi bilgilerinizden en az birisinin bildirilmesi gerekmektedir. "