Image: ARROW DOWN
 

Neden CONTOUR kan şekeri takip sistemleri?

Daha iyi karalar almanıza yardımcı olmak için sizlere doğruluğu kanıtlanmış, kullanımı kolay kan şekeri takip sistemleri sunmayı taahüt ediyoruz.

Daha iyi kararlar almanıza yardımcı olacak daha iyi bilgiler

CONTOUR®PLUS kan şekeri takip sistemleri kullanımı kolay ve doğruluğu kanıtlanmıştır*. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz lütfen bu web sitesinin ÜRÜNLERİMİZ bölümünü ziyaret edin.
Ascensia Diabetes Care olarak kan şekeri takip sistemlerimiz ile size iki şey sunmak istiyoruz. Birincisi, son derece doğru ölçüm sonuçları- diyabetiniz ile ilgili daha iyi karalar almanıza yardımcı olmak için. İkincisi, ihtiyacınız olan bilgiyi en basit şekilde elde etmenizi sağlamak istiyoruz. Bunu da teknolojiyi kullanarak kan şekeri ölçümlerini daha kolay ve  modern yaşama uygun hale getiren kan şekeri ölçüm cihazları geliştirerek yapmayı hedefliyoruz.
CONTOUR ölçüm cihazları kan şekeri değerinizi ülkenizde kullanılan standart birimde gösterecektir. (mg/dL)

*CONTOUR®PLUS kan şekeri takip sistemleri ISO 15197:2013 doğruluk standartlarının üzerinde performans göstermiştir.  ISO 15197:2013 doğruluk standarına göre <100mg/dL glukoz değerleri için ölçüm cihazı ile referans yöntem glukoz değerleri  arasındaki farklılıkların %95’inin ±15 mg/dL dahilinde ve >100mg/dL glukoz değerleri için ölçüm cihazı ile referans yöntem glukoz değerleri arasındaki farklılıkların ±%15 dahilinde olması gerekir.